Vesmír

21.01.2011 08:13
V prvním pololetí byl  v rámci společenskovědní činnosti hlavním tématem - VESMÍR. Zabývali jsme se teorií vzniku vesmíru, otázkami jako je vznik a zánik hvězd, co jsou mlhoviny, galaxie, černá díra či zda je vesmír nekonečný. Toto tema jsme využili i ve výtvarné činnosti, kdy děti malovaly...

Školní družina informuje:

• provoz ŠD 6.30 – 17 hodin
  • platba na úhradu neinvestičních provozních nákladů je 400 Kč – měsíc. Zajistit lze i kratší pobyt (ranní), bohužel za stejnou cenu. Vybírá pí. hospodářka.
  • příspěvek na pitný režim 100 Kč – šk. rok, vybírají pí. vychovatelky během září + papírové kapesníky.
  • prosíme rodiče, aby si do 12.00 hodin nevyzvedávali děti, jsou na obědě! Stejně tak od 13 do 14 30 probíhá v jednotlivých odděleních řízená činnost, nebo můžeme být na vycházce.
  • dejte, prosím, svým dětem věci na převlečení (tepláky, apod.) pro odpolední činnost na hřišti.
  • zvonek pro 1. a 2. oddělení družiny je u vchodu do ŠD a pro 3. oddělení na bráně školy, nemůžete-li se dozvonit, jsou děti na hřišti, případně v tělocvičně. Obejděte, prosím budovu.
  • v případě silné naplněnosti ŠD mají přednost žáci nejnižších ročníku.
  • rodiče jsou povinni vyzvedávat si dítě včas ze ŠD. V mimořádných případech opoždění – informovat telefonicky vychovatelky ŠD. Tel: 281971019 a pro 3. oddělení 704123010
  • v případě opakovaných pozdních vyzvednutí dítěte ze školní družiny může ředitel školy docházku dítěte zrušit – viz. školní řád.
  • pokud musí vaše dítě odejít z družiny dřív než je uvedeno na zápisním lístku, je nutná písemná omluvenka podepsaná rodiči.

Školní družina ZŠ Koloděje

Lupenická 20, Praha 9, 190 16